Kontakt - NOPA
  • EN
  • Kalender 03

Kontakt oss

Telefon
22 47 30 00

E-post
post@nopa.no

Adresse
Kongens gate 24
0153 Oslo
Norge
Åpne i Google Maps

Administrasjon

tine_tangestuen_2_web

Tine Tangestuen
Administrativ leder

(+47) 901 36 864
tine@nopa.no

Administrativ leder har ansvar for å lede NOPAs administrative og forvaltningsmessige arbeid i samråd med styreleder og er saksbehandler for NOPAs styre. Hun er ansvarlig for daglig drift, personalledelse og økonomistyring og har det overordnede ansvaret for NOPAs aktiviteter og tillitsvalgte.
Trine

Trine Mjølhus Jacobsen
Medlemsansvarlig

(+47) 412 65 609
trine@nopa.no

Organisasjonskonsulenten koordinerer NOPAs tilskuddsordninger, forvalter foreningens arbeidsboliger og har den daglige kontakten med medlemmer. Hun planlegger og koordinerer mange av NOPAs arrangement, medlemsmøter og seminarer.
kjetil_johansen_web

Kjetil Johansen
Regnskapssjef

(+47) 22 47 30 04
kjetil@nopa.no

Regnskapssjefen tar seg av budsjetter, regnskap, den daglige økonomiske driften og har kontakt med medlemmene om alle inn- og utbetalinger fra NOPA.
00 Tuva AVE_0765_web

Tuva Amalie Svelland
Prosjektansvarlig

tlf: (+47) 984 51 315
tuva@nopa.no

Tuva har ansvar for å planlegge, koordinere og gjennomføre flere av NOPA’s prosjekter og arrangementer, inkludert faglige og sosiale møteplasser for medlemmer.

Tuva har en utdannelse i Prosjektledelse for Musikk og Scene fra Universitetet i Agder.
Tidligere har hun jobbet med kulturarrangementer i hotellbransjen og på MUNCH.
00 Jennny

Jenny Myrland Johansen
Prosjektmedarbeider (deltid)

(+47) 481 24 196
jenny@nopa.no

Jenny bidrar i planlegging og organisering av arrangementer i regi av NOPA, og har en 15 % stilling i foreningen. Hun har særlig ansvar for planleggingen av det årlige NOPA-seminaret.

Jenny har en bachelorgrad i Music Business Management fra Høgskolen i Innlandet, og studerer for øyeblikket rettsvitenskap ved Universitetet i Oslo. Tidligere har hun jobbet i Musikforleggerne, Radio Midt-Østerdal og som artistvert på by:Larm.
Frank

Frank Michaelsen
Kommunikasjonsansvarlig

(+47) 415 40 069
frank@nopa.no

Som kommunikasjonsansvarlig har Frank ansvaret for informasjonsflyten i NOPA. Han formidler informasjon om NOPAs virke og ordninger både via sosiale medier, nyhetsbrev og på nettsiden.